فروش سوخت به ایرلاین ها از فردا به صورت نقدی با کارت بانکی ۳۱ مرداد, ۱۳۹۵

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران خبر داد: فروش و تحویل سوخت به ناوگان هوایی داخلی کشور از آغاز شهریورماه امسال به صورت نقدی و کارت بانکی انجام می شود.

اقتصادپرس : سیدناصر سجادی اعلام کرد: همه زیرساخت ها، امکانات و تجهیزات لازم در فرودگاه های سراسر کشور به منظور پرداخت نقدی سوخت از طریق بانک فرودگاه مربوط و استفاده از کارت های بانکی معتبر فراهم شده و آماده بهره برداری است.
سجادی از مدیران شرکت های هواپیمایی خواست با تهیه و تامین کارت های معتبر بانک هایی مانند ملت که به طور اختصاصی برای همین منظور طراحی و آماده شده است، نسبت به تحویل سوخت اقدام کنند.
وی گفت: از شهریور ماه امسال فروش و تامین سوخت شرکت های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، آسمان، ماهان، کیش ایر، تابان، کاسپین، زاگرس، آتا، قشم ایر، معراج، نفت و اترک فقط به صورت نقدی و استفاده از کارت اعتباری بانکی امکان پذیر است.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اضافه کرد: در غیر این صورت همه مسوولیت ها و پیامدهای ناشی از اقدام دیرهنگام به عهده شرکت های هواپیمایی بوده و شرکت ملی پخش مسوولیتی نخواهد داشت.
به گزارش ایرنا، شرکت ملی پخش فراورده های نفتی در آبان ماه سال ۱۳۹۴، میزان بدهی ایرلاین ها به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی بابت تحویل سوخت را نزدیک ۱۰ هزار میلیارد ریال اعلام کرده بود.
به گفته مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، این شرکت برای دریافت طلب خود از ایرلاین‎ها نشست های متعددی را با مسئولان ذیربط برگزار کرده است.
پیش از این ارایه سوخت به ایرلاین ها به طور نسیه انجام می شد که تخلف برخی شرکت های هواپیمایی در پرداخت بدهی ها را به دنبال داشت.

منبع: ایرنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *