“نه” به کالا‌های غیرضروری در یک نمایشگاه ۳۰ مرداد, ۱۳۹۵

نمایشگاه گروهی پوستر با موضوع «حذف خرید کالای غیرضروری» دوشنبه اول شهریورماه در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری برپا می‌شود.

اقتصادپرس: مراسم افتتاح نمایشگاه گروهی پوستر بانوان کشور با موضوع «حذف خرید کالای غیرضروری» از ساعت ۱۵ دوشنبه اول شهریور ماه، در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری برپا می‌شود.

این نمایشگاه حاصل دوره آموزشی ویژه‌ای تحت عنوان دوره ایده یابی است که توسط مجموعه فرهنگی خیمه (بانوان هنرمند انقلاب اسلامی) ویژه بانوان گرافیست کشور برگزار شد.

در این دوره آموزشی، مجید زارع و سارا خلیلی ایده‌یابی در طراحی و جلد و کاراکتر و محمدحسین نیرومند اصول ایده‌یابی را آموزش دادند و پس از آنکه هنرجویان با موضوع «حذف خرید غیرضروری» به ایده‌های خود دست پیدا کردند، با حضور و راهنمایی‌های محمدرضا دوست محمدی، ایده‌هایشان را در قالب پوستر اجرایی کردند.

این نمایشگاه حاصل فعالیت ۳۰ بانوی هنرمند جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است که در نهایت منجر به تولید بیش از ۴۰ پوستر شده است.

علاقمندان برای حضور در مراسم افتتاح این نمایشگاه، می‌توانند در زمان یاد شده به گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری واقع در خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ مراجعه کنند.

منبع: ایلنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *