مناقصه ساخت خط لوله و انبار نفت جاسک برگزار می‌شود ۳۰ مرداد, ۱۳۹۵

مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران از برگزاری همزمان مناقصه خرید، ساخت خط لوله و تلمبه‌خانه مسیر گوره به جاسک و انبار ذخیره‌سازی نفت‌خام تا ماه آینده خبرداد.

اقتصادپرس: حمید شریف رازی گفت: اسناد مناقصه ساخت خط لوله ۴٢ اینچی از گوره تا جاسک و پنج تلمبه‌خانه بزودی آماده خواهد شد.

وی افزود: طراحی بنیادی این پروژه همزمان با نهایی شدن مسیر در حال انجام است و هم اکنون در حال نقشه‌برداری و انجام گمانه‌های زمین‌شناسی هستیم.

مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران ادامه داد: با تعیین مسیر و مشخصات لوله مورد نیاز، کار خرید لوله‌ها آغاز خواهد شد.

وی در ادامه به آماده کردن اسناد مناقصه ساخت گویهای شناور پایانه جاسک اشاره کرد و گفت: اسناد مناقصه گویهای شناور پس از اسناد مناقصه خط لوله ارائه خواهد شد و از همه شرکتهای داخلی و خارجی توانمند در این زمینه دعوت به عمل می‌آوریم.

شریف رازی با بیان این‌که ساخت تجهیزات و تاسیسات این پروژه‌ها به طور کامل در داخل انجام خواهد شد، اظهار کرد: منابع مالی پروژه پایانه‌ها از طریق فایناس و بخش خصوصی تامین می‌شود.

وی در پایان از تکمیل پروژه خط لوله چابهار خبرداد و گفت: پروژه در مراحل پایانی به سر می‌برد و تا پایان مهرماه به بهره‌برداری می‌رسد.

منبع: میزاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *