کارآفرینی 3000 کرمانشاهی در حوزه اقتصاد مقاومتی ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵

رئیس بسیج سازندگی کرمانشاه گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی سال گذشته به سه هزار نفر آموزش کار‌آفرینی داده شده است که زمینه اشتغال را برای یک هزار و ۷۰۰ نفر ایجاد کرده است.

اقتصاد پرس: منصور فتاحی اظهار کرد: هدف بسیج سازندگی در راستای کارآفرینی و ایجاد مشاغل‌خانگی و استفاده از نیروهای بومی و محلی بسیار مهم است.

وی ادامه داد: اگر امروز بسیج سازندگی در هر نقطه‌ای از کشور یک کارگاه تولیدی مانند کارگاه تولید قارچ یا مزرعه پرورش ماهی راه‌اندازی می‌کند زمینه اشتغال را تنها برای یک فرد فراهم نمی‌کند بلکه در صدد تکمیل کردن نقشه‌های اقتصاد مقاومتی گام بر‌می‌دارد.

رئیس بسیج سازندگی کرمانشاه تلاش برای رفع محرومیت در مناطق روستایی را از دیگر اهداف بسیج سازندگی عنوان کرد و گفت: بهره‌برداری از خانه عالم و مسجد روستای سیاه‌بید، بهسازی و مرمت ۵۶۰ خانه مسکونی افراد نیازمند، ساخت ۲۶ مدرسه توسط ۱۴ هزار جهادگر در راستای اردوهای جهادگری، بهسازی و نوسازی ۴۸۶ مدرسه در غالب طرح هجرت، ویزیت رایگان و توزیع دارو در مناطق محروم بخشی از فعالیت‌های بسیج سازندگی استان کرمانشاه است.

این مسئول از بازدید از پروژه‌های نیمه تمام در روستا‌های چالابه و نادر‌آباد خبر داد و گفت: کار اتمام ۸۳۰ طرح عمرانی و اقتصادی در سال ۹۴ آغاز شده است که تا پایان شهریور ماه سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

فتاحی تصریح کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی سال گذشته به سه هزار نفر آموزش کار‌آفرینی داده شده است که برای یک هزار و ۷۰۰ نفر شغل ایجاد شده است.

منبع:  فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *