زمان افتتاح واحدهای مسکن مهر پردیس ۲۷ مرداد, ۱۳۹۵

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در بازدید از پروژه‌های مسکن مهر بر تسریع روند افتتاح و واگذاری واحدهای این طرح به متقاضیان تاکید کرد.

اقتصادپرس:صبح امروز قائم مقام وزیر راه و شهرسازی به همراهی مدیرعامل شرکت عمران پردیس از روند ساخت واحدهای مسکن مهر بازدید کرد.

احمد اصغری مهرآبادی در خلال این بازدید بر تسریع ساخت و ساز واحدهای مسکن مهر تاکید کرد.

وی همچنین تاکید کرد تا پایان سال واحدهای مسکن مهر در تمام فازهای شهر جدید پردیس افتتاح می‌شود.

غفوری مدیرعامل عمران پردیس نیز پیش‌تر در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به افتتاح ۴۵۰۰ مسکن مهر فاز ۱۱ از برنامه‌ریزی برای افتتاح فاز به فاز این پروژه‌ها گفته بود: در گام بعدی ۱۱۳۴ مسکن مهر فاز ۳ همزمان با هفته دولت افتتاح می‌شود و پس از آن نوبت به فاز ۸ خواهد رسید.

وی با یادآوری افتتاح بیش از ۴۵۰۰ واحد مسکن مهر فاز ۱۱ پردیس اظهار کرد:‌ این واحدها با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی افتتاح شده و در حال واگذاری به متقاضیان است، در راستای برنامه تکمیل و تحویل واحدها نوبت به پروژه‌های فاز ۳ رسیده است.

وی با بیان اینکه همزمان با هفته دولت امسال ۱۱۳۴ واحد این فاز افتتاح می‌شود، تصریح کرد:‌ پس از این فاز نیز نوبت به فاز ۸ می‌رسد و در برنامه داریم در گام اول حدود ۱۰۰۰ واحد این فاز را نیز افتتاح کنیم.

وی با تأکید بر “روی همه فازهای مسکن مهر پردیس تمرکز کرده‌ایم”، افزود: در فاز ۳ یک مجتمع تجاری با مساحت ۹۰۰۰ متر، مسجد محله‌ای، خانه کُشتی، پارک و کتابخانه عمومی با همکاری شهرداری به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اعلام اینکه از دو ماه پیش کار ساخت ۳ مدرسه نیز در فاز ۳ آغاز شده است، گفت:‌ پیشرفت فیزیکی این مدارس مناسب است. در هفته دولت نیز ۳ مدرسه فاز ۱۱ (کوزو) به‌همراه مسجد جامع شهر به بهره‌برداری خواهد رسید.

منبع: تسنیم


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *