نرخ دلار و سکه در بازار آزاد افزایش یافت ۲۵ مرداد, ۱۳۹۵

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (دوشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۴۸ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، ۳۵ هزار و ۴۱۹ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۲۲ هزار ریال افزایش، ۱۱ میلیون و ۱۱۴ هزار ریال دادوستد کردند.

اقتصادپرس: بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۲۴۰ ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز (یکشنبه ۲۴ مرداد ماه) به ۳۹ هزار و ۶۵۸ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۵۰ ریال کاهش قیمت، ۴۶ هزار و ۲۰۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۲۰ هزار ریال افزایش به ۱۱ میلیون و ۱۱۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت، پنج میلیون و ۶۰۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت، دو میلیون و ۹۰۰ هزار ریال داد وستد شد.
آمار و اطلاعات معاملات امروز بازار آزاد نشان می دهد، هر قطعه سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته، یک میلیون و ۸۲۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۳۴ هزار و ۷۲۰ ریال مبادله شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با چهار دلار و ۷۰ سنت افزایش قیمت نسبت به دیروز، یک هزار و ۳۴۱ دلار و ۴۰ سنت قیمت گذاری شد.
اتحادیه یاد شده برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۳۳۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۶۳۰ ریال اعلام کرده است.

منبع: ایرنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.