وعده نعمت‌زاده برای حمایت ویژه دولت از صنعت ۲۴ مرداد, ۱۳۹۵

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت حمایت های ویژه ای از صنعت در کشور به خصوص استان کهگیلویه و بویراحمد می کند.

اقتصادپرس:  محمدرضا نعمت زاده در بازدید از مجتمع نان صنعتی کوبودنا یاسوج اظهار کرد: اگر پایه های صنعت در استان کهگیلویه و بویراحمد قوی شود، مشکل بیکاری در این استان از بین خواهد رفت.

وی بیان کرد: از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در استان کهگیلویه و بویراحمد حمایت های ویژه مالی و تسهیلاتی با شرایط مطلوب می شود.

مجتمع نان صنعتی کوبودنا یاسوج یکی از واحدهای صنعتی استان است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی و همت جوانان استان و با استفاده از ماشین آلات بروز با ظرفیت تولید انواع نان در هر شبانه روز ۲۰ تن ایجاد و راه اندازی شده است.

یکی از ابتکارات این واحد صنعتی استفاده از گیاهان دارویی و آرد بلوط در تولیدات خود است.

لازم به ذکر است که وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه قند یاسوج نیز بازدید کرد.

وی در این بازدید قول داد به هر میزان سهم آورده سهامداران باشد از منابع بخش خصوصی و اتاق بازرگانی ایران در اختیار این سایت قرار دهد.

نعمت زاده با بیان اینکه این سایت نمایشگاهی یکی از زیباترین سایت های کشور است، افزود: قرار است که پنج تا شش میلیارد تومان سهم آورده از سوی سرمایه گذاران در این سایت هزینه شود.

به گزارش ایسنا، سایت نمایشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینی به مساحت ۳۷هکتار با حضور فعالان اقتصادی استان به صورت سهامی خاص درآمده است و در این سایت هتل، اماکن گردشگری و سوله ای ۲۰۰۰متری درنظر گرفته شده که قرار است تا پایان امسال این سوله افتتاح شود.

همچنین وزیر صنعت، معدن و تجارت از یکی از شرکت‌های تولید کننده عصاره شیرین بیان نیز بازدید کرد.

منبع: ایسنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *