آرامش قبل طوفان در اتاق بازرگانی ایران ۲۱ مرداد, ۱۳۹۵

درحالی که حدود ۱۰ روز از موضوع استعفای رئیس اتاق بازرگانی ایران می‌گذرد و صندلی ریاست همچنان خالی مانده است و حتی اعضای اتاق در ارتباط با این موضوع اظهار نظری نمی‌کنند.

اقتصادپرس: با توجه به گفت‌و‌گو های صورت گرفته و جلسات متعدد برگزار شده توسط هیئت رئیسه‌های استان‌ها اعضای اتاق همچنان از صحبت در ارتباط با جانشین احتمالی رئیس اتاق بازرگانی ایران امتناع می‌کنند یا اگر در ارتباط با موضوعی صحبتی کنند از خبرنگاران می‌خواهند اسمی از آنها برده نشود.

البته زمزمه‌ها از اسامی کاندیداهای ریاست اتاق به گوش می‌رسد و از اسامی که مطرح است میتوان به اقایان خسروتاج، خوانساری، سلطانی، شافعی، پیر موذن و سهل آبادی یاد کرد از طرفی دیگر برخی افراد مرتبط با اتاق زمزمه هایی به گوش می‌رسد که می‌گویند، کسی انتخاب خواهد شد که از اقای جلال پور ضعیف تر، حرف شنوتر باشد!

از طرف دیگر برخی اعتقاد به این دارند که دولتی‌ها رایزنی‌هایی انجام می‌دهند که به نظر برای انتخاب رئیس اتاق بسیار می‌تواند موثر باشند و کافی است فقط چند نهاد به رئیس های اتاق شهرستان‌ها خط دهند که چکار کنن و به کی رای بدهند تا رئیس بعدی اتاق دولتی باشد.

از سوی دیگر به نظر می‌رسند بعلت سر در گم بودن موضوعات و برنامه‌ها تا اواخر شهریور ماه همه به نوعی سردرگم هستند و با توجه به مدت طولانی تا انتخابات کسی الان حاضر به موضع گیری نیست.

آنچه مسلم است باید برای نتیجه‌گیری صبر بیشتری به خرج داد و همچنان رفتار مردان موثر اتاق را تحت نظر داشت.

منبع: میزاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.