مردم با مشکلات اقتصادی شدیدی روبه‌رو هستند ۲۰ مرداد, ۱۳۹۵

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به لزوم کاهش سود وام بانک‌ها گفت: مردم با مشکلات اقتصادی شدیدی روبه‌رو هستند و بانک‌ها در این وظیفه دارند زمینه سود وام را کاهش داده و تسهیلات مناسبی برای افراد متقاضی وام در نظر بگیرند.

اقتصادپرس:آیت‌الله علوی گرگانی ظهر امروز در دیدار با مدیرکل بانک مسکن قم اظهار داشت: مسکن یکی از مهم‌ترین نیازهای اساسی زندگی است و در اسلام تاکید شده که انسان باید سرپناهی برای زندگی داشته باشد.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به لزوم کاهش سود وام بانک‌ها افزود: در زمینه پرداخت سود وام به مردم کمک شود چون افرادی که از بانک‌ها وام دریافت می‌کنند طبقات ضعیف جامعه هستند.

آیت‌الله علوی‌گرگانی با اشاره به تاکید دین اسلام بر رفع نیازهای مردم بیان کرد: موضوعی که ماندگار است و از بین نمی‌رود خدمت به مردم است، باقیات و صالحات برای انسان باقی می‌ماند و توشه آخرت می‌شود.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم عنوان کرد: کاری که برای خداوند و تنها رضای الهی باشد، اجر و پاداش بالایی دارد و سبب رستگاری و عاقبت به‌خیری انسان می‌شود.

وی با بیان اینکه کاهش سود بانک‌ها در کنار اینکه به مردم کمک می‌کند، سبب استقبال دریافت وام می‌شود، خاطر نشان کرد: امروز مردم با مشکلات اقتصادی شدیدی روبه‌رو هستند و بانک‌ها در این وظیفه دارند زمینه سود وام را کاهش داده و تسهیلات مناسبی برای افراد متقاضی وام در نظر بگیرند.

منبع: تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.