آغاز دو رویداد نمایشگاهی در اصفهان ۲۰ مرداد, ۱۳۹۵

هشتمین نمایشگاه رنگ، رزین، مواد شیمیایی، پوشش های صنعتی و مواد کامپوزیت عصر سه شنبه همزمان با سومین نمایشگاه تخصصی در و پنجره، تجهیزات و صنایع وابسته در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی اصفهان آغاز به کار کرد.

اقتصادپرس: در هشتمین نمایشگاه رنگ، رزین، مواد شیمیایی، پوشش های صنعتی و مواد کامپوزیت بیش از ۴۰ شرکت کننده از استان های اصفهان، تهران، البرز، یزد و مرکزی در این نمایشگاه حضور دارند.
شرکت های گروه صنعتی و شیمیایی ریف و خود رنگ، رنگ پودری سیلور و شهرک رنگسازان رازی از شاخص ترین مشارکت کنندگان این نمایشگاه هستند و در ۳۰۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی به ارایه دستاوردهای خود می پردازند.
تولیدکنندگان و عرضه کنندگان مواد اولیه رزین، رنگدانه ها، حلال ها و رقیق کننده ها، تولیدکنندگان و عرضه کنندگان تجهیزات ساخت رنگ، تجهیزات ساخت رزین، تجهیزات اعمال پوشش ،کنترل کننده های فرآیند و تجهیزات آزمایشگاهی و تولید و عرضه پوشش و چسب، تولید کنندگان انواع چسب و نیز خدمات دهندگانی مانند آماده سازی سطوح و اعمال پوشش ها، خدمات فنی و مهندسی، خدمات بازرگانی و نمایندگی، سازمان ها، تعاونی ها و انجمن ها از جمله بخش هایی هستند که در این نمایشگاه ارائه شده است.
همچنین سومین نمایشگاه تخصصی در و پنجره، تجهیزات و صنایع وابسته نیز در همین تاریخ با حضور ۴۰ شرکت از استان های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، آذربایجان غربی و یزد و یک نمایندگی فروش از کشور روسیه در فضایی به مساحت بیش از چهار هزارمتر مربع در قالب دو سالن شیخ بهایی و میرداماد آغاز به کار کرده است.
شرکت کنندگان در این نمایشگاه در زمینه های انواع در و پنجره، درهای ضد سرقت، کرکره ای، نرده و حفاظ فعالیت می کنند.
این دو نمایشگاه تا تاریخ ۲۲ مرداد ماه در ساعات بازدید ۱۶ تا ۲۲ دایر است.

منبع: ایرنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *