کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت سکه در بازار آزاد ۱۹ مرداد, ۱۳۹۵

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (سه شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۵۴ ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز ۳۵ هزار و ۳۱۹ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با چهار هزار ریال افزایش ۱۱ میلیون و ۶۴ هزار ریال داد و ستد کردند.

اقتصادپرس: بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۱۶۶ ریال افزایش نسبت به روز گذشته (دوشنبه هجدهم مردادماه) به ۳۹ هزار و ۷۸۹ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۴۰ ریال کاهش قیمت، ۴۶ هزار و ۴۹۰ ریال فروخته شد.
همچنین برپایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۲۵هزار ریال کاهش به ۱۱ میلیون و ۵۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت پنج میلیون و ۵۸۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه بدون تغییر قیمت، دو میلیون و ۸۷۰ هزار ریال داد وستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته، یک میلیون و ۸۲۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۲۷ هزار و ۸۰۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با یک دلار کاهش قیمت نسبت به دیروز، یک هزار و ۳۳۲ دلار و ۲۰ سنت قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار(تا زمان تنظیم خبر) را ۳۵ هزار و ۳۴۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۳۹۰ ریال اعلام کرده است.

منبع: ایرنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.