امروز زنگ بورس با مخابرات به صدا در می آید ۱۹ مرداد, ۱۳۹۵

به مناسبت سالروز عرضه سهام شرکت مخابرات ایران در بورس، مراسم نمادین نواختن زنگ آغاز معاملات امروز در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران برگزار می شود.

اقتصادپرس:در این مراسم که با حضور تعدادی از مدیران شرکت مخابرات ایران، معاونان و مدیران بورس اوراق بهادار تهران و کارگزاران بورس برگزار می گردد، سالگرد عرضه سهام شرکت مخابرات ایران در بورس به صورت نمادین گرامی داشته می شود.

بورس اوراق بهادار تهران به تمامی شرکت های پذیرفته شده این امکان را می دهد که با برگزاری این مراسم، مواردی همچون معرفی محصول جدید، سالروز تاسیس شرکت، عقد قراردادهای بزرگ و سایر رویدادهای خاص، مهم و تاثیرگذار در شرکت، را به صورت رسمی اطلاع رسانی کنند.

در این مراسم که از تیرماه سال ۱۳۹۴ برای ۵۰ شرکت برتر بورسی به لحاظ ارزش بازار و با هدف تعامل  بیشتر با ناشران پذیرفته شده در بورس و یادآوری ارتباط و تعامل ناشر با بازار سرمایه برگزار می گردد، زنگ آغاز معاملات به صورت نمادین توسط مدیرعامل شرکت مدعو در ساعت ۹ صبح نواخته می شود.

یکی از جذاب ترین مراسم در بسیاری از بورس های دنیا، نواختن زنگ آغاز یا پایان معاملات توسط شرکت های پذیرفته شده در بورس است که همه ساله طی تشریفاتی خاص اجرا می شود.

منبع: تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *