جلسه ویژه تعیین قیمت نهایی مسکن مهر ۱۸ مرداد, ۱۳۹۵

خبرها حکایت از آن دارد که جلسه‌ای ویژه برای تعیین قیمت نهایی مسکن مهر چند فاز پردیس برگزار و مقرر شده بخشی از این افزایش قیمت از محل منابع شرکت عمران شهرهای جدید ایران تامین شود.

اقتصادپرتعیین قیمت نهایی پروژه‌های مسکن مهر شهر پردیس یکی از خواسته‌های متقاضیان این طرح طی چند سال اخیر بوده، خواسته‌ای که در دوره‌ مدیران قبلی بنا به دلایلی اقدامی در رابطه با آنها انجام نشد.

در حال حاضر به جز واحدهای مسکن مهر فاز ۱۱ (کوزو) که قیمت نهایی آن ۳۷ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است،‌ قیمت نهایی سایر پروژه‌های مسکن مهر پردیس از جمله واحدهای فاز ۸، ۵ و ۹ مشخص نیست. البته خبرها حامی از آن است که طی روزهای گذشته جلسه‌ای ویژه برای تعیین قیمت نهایی فاز ۵ با شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان به عنوان پیمانکار برگزار شده است.

این انبوه‌ساز حدود ۱۰ هزار مسکن مهر را در فازهای ۵ و ۹ در دست ساخت دارد. پیگیری‌های خبرنگار تسنیم حاکی از آن است که طی روزهای آینده قیمت نهایی فاز ۵ مشخص و پس از ان به اطلاع متقاضیان مسکن مهر می‌رسد. شرکت عمران شهرهای جدید در راستای کاهش فشار بر متقاضیان مسکن مهر بخشی از افزایش قیمت واحدهای مسکن مهر را از محل منابع خود پرداخت خواهد کرد.

همچنین قیمت نهایی فاز ۸ در حال نهایی شدن است و به زودی اعلام خواهد شد.

منبع: تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.