روند صعودی حافظ همچنان ادامه دارد ۱۳ مرداد, ۱۳۹۵

در معاملات بازار سرمایه در روز ۱۳ مرداد ماه ۹۵، تعداد یک هزار ۷۹۳ سهم اوراق بهادار به ارزش دو میلیارد و ۱۹۶ میلیون و ۷۸۹ هزار ریال در بیش از ۶۲ نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.

اقتصادپرس: شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز به ۷۹۳ واحد رشد کرد و به ارتفاع ۷۷ هزار و ۸۸۳ واحدی را رسید.

در معاملات امروز تعداد ۹۲۴ هزار و ۵۳۶ سهم اوراق بهادار به ارزش دو میلیارد و ۱۹۶ میلیون و ۷۸۹ هزار ریال در بیش از ۶۲ نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.

بر این اساس کلیه شاخص‌ها با روند مثبت روبرو شدند به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۲۸۲ واحد و شاخص بازار اول ۲۸۴ واحدی، شاخص آزاد شناور رشد ۱۰۴۶ واحد و  شاخص بازار دوم ۳۳۳ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۱۲۰ واحد و شاخص قیمت(هم‌وزن) ۹۶ واحد رشد را تجربه کردند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز بورس ایران خودرو، سایپا، زامیادف پالایش نفت بندر عباس، کنتور سازی ایران، سرمایه‌گذاری سایپا با روند مثبت و سرمایه‌گذاری رنا تنها نماد منفی معاملات امروز بوده است.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با رشد بیش از ۵ واحدی به پله ۸۱۳ واحدی صعود کرد.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۲۰۷ هزار و ۲۴۲ سهم اوراق بهادار به ارزش ۷۴۴ میلیون و ۹۳۵ ریال در بیش از ۱۹ نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پربیننده بازار فرابورس در معاملات امروز پالایش نفت تهران، سهامی ذوب آهن اصفهان، مدیریت انرژی امید تابان هور، شرکت مواد ویژه لیا، پالایش نفت لاوان، توکاریل با رشد و گروه صنعتی کاغذ پارس با ریزش به کار خود پایان دادند.

منبع: میزاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *