فروش ۲۵۰ هزار مسکن قسطی با نرخ توافقی آغاز شد ۱۲ مرداد, ۱۳۹۵

رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان از آغاز فروش قسطی ۲۵۰ هزار واحد مسکن خبر داد و گفت: میانگین اقساط این طرح ماهانه یک ملیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

اقتصادپرس:جمشید برزگر در توضیح طرح مسکن قسطی که به بانک مسکن ارائه شده، گفت: طرح مسکن قسطی را به بانک مسکن ارائه دادیم و قرار شد این طرح پس از تصویب به ما ارجاع داده شود اما هنوز بانک مسکن این اقدام را انجام نداده است البته این بانک با تضمین ۱۵۰ میلیون تومانی طرح مذکور را برای اجرا به شعب خود ابلاغ کرده است.

وی با بیان اینکه بانک مسکن اعلام کرده دوره اقساط طرح مذکور ۵ ساله است و بیشتر از ۱۵۰ میلیون تومان نمی‌تواند این طرح را تضمین کند، تصریح کرد: بانک مسکن اعلام کرد که بازپرداخت این طرح ۵ ساله است اما انبوه سازان پیشنهاد ۱۰ تا ۱۵ ساله را به خریداران می دهند و خریداران می‌توانند در این دوره زمانی اقساط مسکن خریداری شده را پرداخت کنند.

رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان  با بیان اینکه هفته آینده سامانه جامعی برای طرح مسکن قسطی رونمایی می‌شود گفت: در این سامانه اطلاعات مربوط به واحدهای مسکن مهر که قرار است فروش اقساطی شوند از سراسر کشور جمع آوری شده که خریداران می‌توانند از آن استفاده کنند.

وی از یک پیشنهاد ویژه برای تهران خبرداد و افزود: برای پایتخت به دولت پیشنهاد داده‌ایم که ۶۰ درصد قیمت خانه را تسهیلات ارائه دهند تا مردم بتوانند واحدهای انبوه سازان را خریداری کنند.

برزگر با اعلام اینکه حدود ۲۵۰ هزار واحد انبوه سازان برای طرح مسکن قسطی عرضه می‌شود، اظهار کرد: میانگین اقساط این طرح ماهانه یک ملیون و ۲۰۰ هزار تومان است.
منبع: میزاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *