افزایش نرخ دلار و مسکوکات طلا در بازار آزاد ۱۲ مرداد, ۱۳۹۵

بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۸۵ هزار ریال افزایش به ۱۱ میلیون و ۲۱۵ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه بدون تغییر قیمت پنج میلیون و ۵۹۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت، دو میلیون و ۸۹۰ هزار ریال داد وستد شد.

اقتصادپرس: بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر، با ۱۰۷ ریال افزایش نسبت به روز گذشته (دوشنبه ۱۱ مردادماه) به ۳۹ هزار و ۳۰۸ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۰۷ ریال افزایش قیمت ۴۶ هزار و ۷۹۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۸۵ هزار ریال افزایش به ۱۱ میلیون و ۲۱۵ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه بدون تغییر قیمت پنج میلیون و ۵۹۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت، دو میلیون و ۸۹۰ هزار ریال داد وستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز، یک میلیون و ۸۳۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۴۵ هزار و ۹۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با هشت دلار و ۶۰ سنت افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، امروز یک هزار و ۳۵۸ دلار و ۷۰ سنت معامله شد.
این اتحادیه برای امروز و تا این لحظه قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۳۷۰ ریال و هر یورو را ۹۸ هزار و ۵۶۰ ریال اعلام کرده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.