صدور ضمانت‌نامه در صندوق سرمایه‌گذاری تعاون ۱۲ مرداد, ۱۳۹۵

مهدی حسین نژاد درباره میزان صدور ضمانت‌نامه در بخش تعاون گفت: در چهار ماهه ابتدای سال ۹۵ مصوبات صدور ضمانت‌نامه‌های صندوق از مرز ۱۰۰۰ میلیارد ریال گذشته است.

اقتصادپرس: مهدی حسین نژاد درباره میزان صدور ضمانت‌نامه  در بخش تعاون گفت: در چهار ماهه ابتدای سال ۹۵ مصوبات صدور ضمانت‌نامه‌های صندوق از مرز ۱۰۰۰ میلیارد ریال گذشته است.

وی با تأکید بر اینکه  عملکرد صندوق در این حوزه نسبت به مدت مشابه در سال قبل، از رشد ۲۸درصدی برخوردار بوده است افزود: از این میزان مصوبه بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال ضمانت نامه برای شرکت ها و اتحادیه های تعاونی در قالب تأمین بخشی از وثایق مورد نیاز آن ها در شبکه بانکی و نیز ضمانت نامه معاملات جهت تأمین مواد اولیه بخش تعاون بوده است.

حسین‌نژاد با بیان اینکه صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، با تصویب ضمانت نامه ای زمینه توسعه تعاونی شرکت های تعاونی روستایی را فراهم نمود گفت: براساس تفاهم نامه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و بانک توسعه تعاون و به منظور تهیه ملزومات کشاورزی مورد نیاز باغ داران، صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با صدور ضمانت نامه ای ۲٫۰۰۰ میلیون ریالی در مدت۱۲ماه نقش قابل توجهی را برای تأمین زنجیره توزیع نهاده های کشاورزی آن تعاونی ایفا کرد.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون گفت: با توسعه فعالیت های این تعاونی، شمار اشتغالزایی در آن به ۲۲۵نفر خواهد رسید. همچنین صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون به منظور بهبود سطح رفاهی مسافران و ارتقا امکانات سیستم حمل و نقل بین شهری ضمانت نامه دیگری را به ارزش۳٫۸۸۵میلیون ریال برای مدت۱۰ماه به تعاونی با موضوع فعالیت ارائه خدمات رفاهی و گردشگری اعطا کرد.

منبع: تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *