از فرصت حضور 20 میلیون گردشگر در مازندران استفاده نمی شود ۷ مرداد, ۱۳۹۵

نماینده نوشهر و چالوس گفت: ۲۰ میلیون نفر گردشگر در فاصله زمان ۲۰ روز به مازندران سفر می کنند که از این فرصت استفاده نمی‌شود.

اقتصادپرس: قاسم احمدی لاشکی در جلسه  ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استانداری مازندران گفت: وام بانک ها به سرمایه گذاران در حقیقت به مانند دام می ماند و در واقع آنها با این تسهیلات آمدند زندگی مردم را به یغما ببرند. همچنین یکی از گرفتاری‌های عمده اداری مازندران این است که در اجرای فعالیت‌های اداری مدیران میانی موانع زیادی ایجاد می‌کنند که باید این روند اصلاح شود.

نماینده نوشهر و چالوس با بیان اینکه محیط زیست مانع اجرای هر گونه طرح اقتصاد مقاومتی در استان مازندران است، تصریح کرد: محیط زیست باید در کنار اشتغالزایی قرار گیرد و صرف اینکه بگوید «نمی شود» هنر نیست، متولیان محیط زیست باید برای اجرای طرح های اشتغالزایی که به ظاهر با محیط زیست سازگار نیست راهکار ارائه دهند.

وی افزود: برای رشد صنعت و فعالیت های اقتصادی مازندران باید معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به استان مازندران سفر کرده و این مشکلات را حل و فصل کند.

احمدی، وجود موانع بزرگی در سر راه سرمایه گذاران را علت بازگشت سرمایه گذاران دانست و افزود: بنده از افرادی بودم که از برجام حمایت کردم اما معتقدم راهکار برای برون رفت از وضعیت نامناسب اقتصادی، بکارگیری روش اقتصاد مقاومتی است.

نماینده نوشهر و چالوس با خطاب به استاندار و مدیران گفت: با توجه به اینکه برنامه ششم در دستور کار قرار می‌گیرد پیشنهادات را به مجمع نمایندگان استان ارائه دهید.

منبع: ایسنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.