رشد 724 واحدی شاخص ۶ مرداد, ۱۳۹۵

در معاملات بازار سرمایه در روز ۶ مرداد ماه ۹۵، تعداد ۹۱۴ هزار ۸۷۷ سهم اوراق بهادار به ارزش دو میلیارد و ۳۲۱ میلیون و ۶۷۹ هزار ریال در بیش از ۶۵ نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.

اقتصادپرس: تالار شیشه‌ای امروز به تغییر مدیریت واکنش مثبت نشان داد و با تغییر رویه از قدم‌های آرام از ابتدای هفته امروز ۷۲۴ واحد رشد کرد و پس از چندین ماه مجددا به کانال ۷۶ هزار واحدی بازگشت.

در معاملات امروز تعداد ۹۱۴ هزار و ۸۷۷ سهم اوراق بهادار به ارزش دو میلیارد و ۳۲۱ میلیون و ۶۷۹ هزار ریال در بیش از ۶۵ نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.

بر این اساس تمامی شاخص‌ها از با روند مثبت روبرو شدند به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۲۵۸ واحد و شاخص بازار اول ۶۲۴ واحدی، شاخص کل (هم وزن) ۸۵ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۶۸ واحد و شاخص بازار دوم ۸۹۹ واحد و شاخص آزاد شناور رشد ۶۶۰ واحد  رشد را تجربه کردند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز ایران خودرو، سرامیک‌های صنعتی اردکان، ایران تراسفو با روند منفی، کنتور سازی ایران، زامیاد، پالایش نفت بندرعباس، فولاد مبارکه اصفهان با سیر صعودی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با رشد ۳ واحدی به پله ۷۹۹ واحدی صعود کرد.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۲۳۹ هزار و ۵۱ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۱۸۷ میلیون و ۶۸۹ هزار ریال در بیش از ۲۳ نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرا‌بورس سهامی ذوب آهن اصفهان، تولید نیروی برق دماوند، پالایش نفت تهران، سرمایه گذاری میراث فرهنگی، پالایش نفت تهران با روند مثبت و نماد مدیریت انرژی امید تابان هور با روند منفی به کار خود پایان دادند.

منبع: میزاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.