۱۰۴ فقره سرقت در پرونده سارقان لوازم خودرو ۵ مرداد, ۱۳۹۵

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران استان از دستگیری سارقان و مالخران لوازم خودرو با کشف ۱۰۴ فقره سرقت در شهرستان اسلامشهر خبر داد.

اقتصادپرس:سرهنگ افضل گلزاری با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان اسلامشهر حین گشت زنی به یک دستگاه خودروی پراید با پلاک مخدوش مظنون شده و بلافاصله دستور توقف خودرو را دادند ولی راننده بدون توجه به دستور ایست پلیس از محل متواری شد.

وی افزود: از آنجایی که راننده خودرو با انجام حرکات مارپیچ و خطرناک قصد فرار از دست ماموران را داشت با ایجاد طرح مهار، خودروی متهمان در یکی از جاده های اسلامشهر توقیف و در بازرسی از آن سه دستگاه باند و ضبط خودرو کشف شد.

این مقام انتظامی افزود: با انتقال سارقان دستگیر شده به پلیس آگاهی متهمان در بازجویی ها و در تحقیقات پلیس به ۱۰۴ فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کردند.

وی ادامه داد: باتوجه به اعتراف سارقان، در این رابطه سه مالخر که اقدام به خرید لوازم سرقتی می کردند نیز دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: با هماهنگی مقام قضائی در خصوص بازرسی از محل کار مالخران، انواع لوازم سرقتی کشف شد.

سرهنگ گلزاری در پایان بیان داشت: با شناسایی مالباختگان و دعوت از آنها تحقیقات تکمیلی انجام و متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

منبع: مهردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *