بخشداران محور اصلی توسعه پایدار روستایی و منطقه ای هستند ۴ مرداد, ۱۳۹۵

معاون سیاسی، امنیتی استانداری سمنان بابیان اینکه بخشداران محور اصلی توسعه منطقه ای هستند، گفت: این محوریت نیازمند حفظ ارتباط با معتمدان، روحانیان و شوراهای اسلامی است.

اقتصادپرس: محمد رضا میرزایی ظهر دوشنبه در نشست مشترک بخشداران استان سمنان به میزبان استانداری، ضمن بیان اینکه یکی از ابزارهای موثر در برنامه ریزی، آمار و اطلاعات صحیح است، ابراز داشتا: این آمار و اطلاعات در حوزه بخش شکل می گیرد و در احصاء آنها بخشداران می بایست تمام توان و اهتمام خود را به کار گیرند.

وی با بیان اینکه برنامه های وزارت کشور امروز در چهار محور تشریح می شود که باید سرلوحه مدیران سیاسی در استان قرار گیرد، افزود: این محورها شامل مواردی چون محور اقتصاد مقاومتی، ساماندهی آسیب های اجتماعی، محور ایجاد امنیت شایسته و مطلوب و برگزاری انتخابات هستند لذا بخشداران باید با عنایت به این موارد، فعالیت های خود را برنامه ریزی و برای اجرای آن تلاش کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان همچنین گفت: انعکاس اهم رویدادها و وقایع در سطح استان به همراه تحلیل های منطقه ای که زمینه ای برای تصمیم سازی مدیران کشور باشد، تکریم مردم و ارباب رجوع و اطلاع رسانی مطلوب و شایسته از عملکرد و اقدامات انجام شده از جمله خواسته های وزارت کشور از مدیران دولتی است که ما نیز در مجموعه استانداری این محورها را از بخشداران مطالبه می کنیم.

میرزایی همچنین خطاب به بخشداران استان سمنان بیان داشت: نباید کاری کنیم که نشاط اجتماعی و امید به زندگی در جامعه کمرنگ شود همچنین تبیین سیاست ها، برنامه ها و عملکرد دولت در حوزه های مختلف را باید سرلوحه امور خود قرار دهید.

منبع: مهردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *