خیلی از مدیران روحانی ضعیف هستند ۲ مرداد, ۱۳۹۵

یک کارشناس اقتصادی گفت: هنوز تفکر احمدی‌نژادی بر مدیریت میانی دولت روحانی مستولی است. برای مثال، فردی که خانه خود را نمی‌تواند اداره کند، یک بنگاه بزرگ را به او داده‌ایم.

اقتصادپرس: مهدی پازوکی اظهار داشت: من تعجب می‌کنم که مخالفان چرا به دولت آقای روحانی ایراد نمی‌گیرند که خیلی از مدیران شما ضعیف هستند.

وی افزود: هنوز تفکر احمدی‌نژادی بر مدیریت میانی دولت روحانی مستولی است. برای مثال، فردی که خانه خود را نمی‌تواند اداره کند، یک بنگاه بزرگ را به او داده‌ایم.

این کارشناس اقتصادی تصریح کرد: من نگرانم که پوپولیست در اقتصاد ایران مجددا شکل بگیرد. این در حالی است که پوپولیست کشور ما را یک ربع قرن به عقب برده است.

پازوکی عنوان کرد: بزرگ‌ترین مشکلی که اقتصاد ایران دارد، نداشتن برخورد علمی و کارشناسی با مسایل است؛ مساله‌ای که اگر مورد توجه قرار نگیرد، همچنان هیچ دردی از اقتصاد کشور درمان نخواهد شد.

وی با تاکید بر این‌که انضباط باید به اقتصاد کشور بازگردد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر این بی‌انضباطی در نظام اداری کشور بیشتر از بخش‌های دیگر دیده می‌شود.

این کارشناس اقتصادی تاکید کرد: به اعتقاد من باید نیروهای متخصص جذب سیستم اداری کشور شوند؛ این‌که انضباط به اقتصاد کشور باز خواهد گشت.

منبع: افکارنیوزدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *