مسکن مهر پردیس با کیفیت مناسب تحویل مردم می‌شود ۲۸ تیر, ۱۳۹۵

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر، گفت: در این راستا واحدهای مسکن مهر با کیفیت مناسب و همه خدمات به مردم تحویل می‌شود.

اقتصادپرس:سعید غفوری در مراسم افتتاح ۴ هزار و ۵۵۰ واحد مسکونی مهر فاز ۱۱ با قدردانی از حمایت قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در راستای تکمیل و تحویل این واحدها، اظهار کرد: علاوه بر فاز ۱۱ مطابق برنامه ریزی انجام شده در سایر فازهای مسکن مهر نیز پروژه‌ها با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی تحویل می‌شود.

وی با تأکید براینکه یکی از دغدغه‌های شرکت عمران پردیس این است که واحدها با تمام امکانات به متقاضیان تحویل شود، تصریح کرد: تمام ۳۳ هزار و ۳۳۵ واحد مسکن مهر فاز ۱۱ کوزو در آینده‌ای بسیار نزدیک به صورت محله به محله تحویل متقاضیان عزیز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص تکمیل و تحویل پروژه های مسکن مهر بیان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به این جمع‌بندی رسیده که مسکن مهر باید با کیفیت مناسب و همه امکانات تحویل متقاضیان شود.

غفوری با تأکید براینکه نباید در این زمینه شرمنده مردم شویم و رویه تحویل واحدها با تمام امکانات را ادامه خواهیم داد، اظهار کرد: در شهر جدید پردیس وقفه‌ای در خصوص تحویل واحدها داشته‌ایم که تاکنون تقریباً هفت هزار واحد به متقاضیان واگذار شده است.هدف ما این است که کل ۸۰ هزار واحد مسکن مهر این شهر فاز به فاز و در همه زون‌ها به مردم تحویل شود.

وی با بیان اینکه از مردم می‌خواهیم صبور باشند و به شرکت عمران پردیس اعتماد کنند، گفت: برنامه ما این است که واحدهای مسکن مهر اول تحویل شود سپس متقاضیان در آن اسکان یابند و در نهایت افتتاح شوند از این رو از رسانه‌ها می‌خواهیم به ما در تمرکز بر هدف اصلی یعنی تکمیل ساخت و سازها کمک کنند.

منبع: تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *