حمل و نقل جاده ای در مرزهای زمینی ایران با ترکیه عادی شد ۲۷ تیر, ۱۳۹۵

سازمان راهداری اعلام کرد شرایط حمل و نقل جاده ای در مرزهای زمینی ترکیه با جمهوری اسلامی ایران به حال عادی بازگشته است.

اقتصادپرس: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد در پی وقوع حوادث و اتفاقات اخیر در کشور ترکیه و در کمتر از ٢۴ ساعت اوضاع در پایانه های مشترک  مرزی جاده ای  این کشور با کشورمان به حال  عادی و روال گذشته درآمد .

بر اساس این گزارش با تلاش و هماهنگی مقامات دو کشور به ویژه مسئولین محلی در استان آذربایجان غربی و طرف مقابل وضعیت تردد و حمل و نقل  مسافر و کالا و عبور کامیون و سایر خودروها پس از چند ساعت توقف ، در پایانه مرزی بازرگان بدون هیچ محدودیتی  جریان یافته  و مطابق شرایط روزهای قبل ادامه دارد  ، همچنین این شرایط در مرز سرو جهت تردد مسافران پیاده همانند گذشته بدون هیچ مشکل در حال انجام است .

بر اساس این گزارش ورود مسافران ایرانی و خروج مسافران ترکیه از مرز رازی واقع در استان آذربایجان غربی نیز مطابق دو پایانه مرزی دیگر  به صورت روان و عادی  به انجام می رسد .

گفتنی است که نیروهای حاضر در دستگاه ها و سازمانهای اجرایی و مرزی کشورمان از اولین لحظات شرایط پیش آمده در کشور همسایه شمال غربی ترکیه با تمام توان  آماده ارائه خدمات بوده و با حاکم شدن شرایط عادی در آن کشور امر خدمت رسانی با قوت انجام و ادامه دارد .

منبع: تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *