مجوز افزایش سرمایه دو مرحله‌ای صادر شد ۲۶ تیر, ۱۳۹۵

مدیر عامل بورس تهران از رفت و آمد بیش از ۲۷۰ سرمایه‌گذار خارجی از این بازار خبر داد و گفت: مجمع بورس تهران در حالی برگزار می شود که برای افزایش سرمایه دو مرحله ای تصمیم گیری خواهد کرد.

اقتصادپرس: حسن قالیباف اصل گفت: طی سال گذشته و امسال سرمایه گذاران خارجی رفت و آمد زیادی به بورس تهران داشته‌اند و این در حالی است که سال گذشته نزدیک به ۲۷۰ سرمایه‌گذار خارجی از بورس بازدید کرده‌اند.

مدیر عامل بورس تهران افزود: در حال حاضر برخی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری بزرگ از جمله صندوق سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری اقدام به انتقال نقدینگی خود به ایران کرده و انتظار می‌رود که به زودی در ایران فعال شوند.

وی از مجمع شرکت بورس طی فردا یکشنبه خبر داد و گفت: سود تحقق یافته در یایان دوره عملکردی بورس تهران به ازای هر سهم براساس ارزش ویژه ۳۱۰ ریال و براساس عملکرد شرکت اصلی ۲۷۰ ریال است که در محدوده بودجه برآوردی شرکت است.

قالیباف اصل تقسیم ۱۰ تومانی سود نقدی در مجمع امسال بورس تهران را یادآور شد و گفت: مجوز افزایش سرمایه از ۱۱۰ میلیارد تومان به ۱۵۰ میلیارد تومان طی دو مرحله از سازمان بورس و اوراق بهادار اخذ شده که ۱۵ میلیارد تومان آن امسال از محل سود انباشته تحقق خواهد یافت.

منبع:فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *