پنجمین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور آغاز به کار کرد ۲۱ تیر, ۱۳۹۵

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و صنایع و تجهیزات وابسته از امروز به مدت ۴ روز در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

اقتصادپرس: پنجمین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و صنایع و تجهیزات وابسته هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر آماده بازدید علاقمندان است. رییس اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران در مراسم افتتاح نمایشگاه اظهار داشت: بازدیدکنندگان می‌توانند برای بازدید انواع خدمات اتحادیه به سالن B25 مراجعه کنند.
علی‌اکبر ایلخانی افزود: در این سالن انواع خدمات از جمله ثبت و صدور گواهی کسب، مشاوره حقوقی و شورای حل اختلاف، خانه مهارت آسانسور و صنف آسانسور و الکترومکانیک به بازدیدکنندگان و اعضای صنف ارائه می‌شود.
ایلخانی خاطرنشان کرد: همه فعالان ۱۴رسته زیرمجموعه اتحادیه به‌ویژه فعالان و نصابان آسانسور می‌توانند در صورتی که تاکنون عضو اتحادیه نشده و پروانه کسب دریافت نکرده‌اند با حضور در این سالن، خدمت مورد نظر را به سهولت دریافت کنند.
وی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی از سوی خانه مهارت آسانسور در کارگاه آموزشی مستقر در سالن B25، از فعالان، نصابان و متخصصان صنف و صنعت آسانسور درخواست کرد تا ضمن بازدید، از این دوره‌های کوتاه آموزشی استفاده کنند.
ایلخانی در ادامه از رونمایی «نرم‌افزار جامع صنف آسانسور و الکترومکانیک» در روزهای برگزاری نمایشگاه خبر داد و گفت: در یکی دو روز آینده از این نرم‌افزار در سالن اتحادیه رونمایی خواهد شد که جزییات بیشتر را در مراسم رونمایی اطلاع‌رسانی می‌کنیم.
گفتنی است در این نمایشگاه شرکت‌های تولیدکننده داخلی و مونتاژکننده انواع قطعات آسانسور و نمایندگی‌های شرکت‌های خارجی در سالن‌های ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱ و ۲۷ آخرین دستاوردها و تولیدات خود را در معرض نمایش بازدیدکنندگان قرار داده‌اند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *